Türk kızları ve Amerikan Kızları Arasındaki Fark

REKLAM

Türk kızları ve amerikan (abd) kızları arasında ki farkları bugün bu yazımda detaylarıyla sizlerle paylaşmak istedim.
Türk kızları ve Amerikan Kızları Arasındaki Fark

Makale yazımız olan Türk kızları ve amerikan (abd) kızları arasında ki farkları bugün bu yazımda detaylarıyla sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikle kendimin de severek takip ettiğim youtuber Okan Serbes arkadaşımızın, bu konuda detaylı anlatımından da yola çıkarak Sizlere Amerikan ve Türk kızları arasındaki farkları Tüm detayları ile birlikte kaleme alacağım.

Öncelikle bu yazımızın ana konusu; kişilere, bireylere veya ırklara karşı farklılıklar değildir. Irkçılık anlayışına girmediğini biliniz. Bu yazı tamamen toplumsal farklılıkları göz önüne almıştır.

Toplumsal Farklılıklar

İnsan İlişkileri

Genellikle Amerikan kızları İnsan ilişkilerinde daha güler yüzlü konuşkan ve eğlenceli diyebiliriz. Kız erkek ayrımcılığının neredeyse hiç olmadığı bir ülkede bu durumun normal olduğunu gösterir.

Kız Erkek İlişkileri

Bu konuda Amerikada kızları genellikle daha egosuz ve konuşkandır. Örneğin; Türkiyede bir yerden biryere giderken kızlara soru sormanız veya selam vermeniz durumunda size verilen yanıtlar 🙂 arasında; sen kimsin yaa, başkasına sor, banamı asılıyorsun sen, sanane be salak, gibi hitap durumları ile karşılaşa bilirsiniz.

Amerikan kızlarına sorulan Aynı soruda ise genellikle egosuz ve olumlu cevaplarla daha güler yüzün ön plana çıktığı görülebiliyor.

Türkiyede Türk kızları ve amerika kızları kıyalamasından cıkan gözde yorumlar. :)
Türkiyede Türk kızları hakkında bazı yorumlar

Giyim ve Lüks

Amerikan kızları türk kızlarına oranla giyim ve markalaşma konusunda daha farklılar, Bu marka trend şu kod trend bu daha pahali ve iyi gibisinden takıntılı değillerdir. Yakışan neyse alıp çıkarlar.

Sınıf Farklılıkları ve Evlilik İş

Amerikan kızları Türk kızlarına Oranla Evlilik, iş, kariyer gibi oluşumlara daha egosuzlardır.

Örneğin: Türkiye de bir Doktor bir temizlik görevliyse evlenmez veya onunla hayat kurmaz.

Amerikan kızları, herhangi bir statü veya sınıf farkı gözetmeden evlilik yapabilirler.

Fiziksel Farklılıklar

Kilo

Amerikalı Kızları Türk kızlarına Oranla daha uzun, iri ve kilolulardır. Bana göre Bu durumun nedeni, Abd de fastfoodun daha ucuz ve yaygın olmasıdır 🙂

Türk kızları Amerikan kızlarına oranla; daha kısalar, kilosal bakımdan daha fit bir yapıdalar (Ülkemizin içinde bulunuduğu Ekonomik durumdan olmasın acaba 🙂 ayrıca iri yapılı değillerdir.

Burun

Burun yapıları baz alındığında, Genellikle Amerikan kızlarının burun yapıları daha minimal ve düzgün yapıda iken Türk kızlarının burun yapıları daha iri ve minimal düzeyin tam tersidir.

Yüz

Yüz güzelliği ve yüz hatları bakımından amerikan kızları bir tık önde diyebiliriz.

Sonuç

Burada ki tüm bilgiler toplumsal farklılıkları ele almaktadır.

Bu konu fazlasıyla dallanıp budaklandırılabilir örneğin amerikan kızlarının erkek ilişkilerinde, erkeklere olan olumlu tepkileri yaşam biçimlerinden kaynaklıdır.

Bu na sebebiyet veren nedenlerden biri olarak. Türk erkekleri olarak ‘biz nerede yanlış yaptık diyerek‘ durup düşünmek daha doğru olur.

Yardımcı kaynak (Okan Serbes) youtube aleminde belkide pek rastlanılmayacak kadar efendi, düzgün, temiz ve kendini son derece başarılı bir şekilde ifade eden arkadaştır. kanalındaki videoları life style, kişisel bakım, erkek bakımı, spor ve sporcu beslenmesi gibi konulara çektiği videolarla devam ettiriyor. )

Türk kızları ve Amerikan Kızları Arasındaki Fark

Yorum yapın