Konuştuğunuz erkeğin sizden hoşlandığını anlamanın yolları

REKLAM

Konuştuğunuz erkeğin sizden hoşlandığını anlamanın yollarıBir erkek size ilgi duyuyorsa bunu elbette az çok anlarsınız. Size sürekli bakması, utangaç hareketleri, sizle konuşurken elinin ayağına dolanması bunlardan bazılarıdır. Peki gerçekten seven bir erkek nasıl belli eder? Bunun bariz cevaplarından biri sizi kıskanıp sahiplenmesi… Gerçekten seven bir erkek mutlaka ama mutlaka kıskanır.

–erkeklerin çoğu ilgi duyduğu kıza sataşıp onu bilerek sinirlendiriyor, çünkü bu onun hoşuna gidiyor.

–Yüzünüze ne kadar baktığına ve göz teması kurup kurmadığına dikkat edin.

–hoşlanan erkek bakar. Gözlerinizi yakalamaya çalışır, eğer utangaçsa siz bakınca hemen bakışlarını kaçırır.

–Heycanlıdır, kendinden çok bahseder. Genelde hoşlanan erkekler kendilerini ispatlama çabasına girererler.

–Espiri yaptığında herkes güldüğünde onun gözleri sizin gözlerinize bakar çünkü sizi etkilemek ister.

–bazen erkekler ilginizi test etmek için başka kızlara yakınlık gösterebilir, bu saçma bir mantık ama yapabiliyorlar. Böyle bir durumda lavaboya gitmek için izin isteyin ve çaktırmadan bakın eğer siz gider gitmez bu ilgiyi kesiyorsa, hedefte siz varsınız.

–Derin nefes, terleyen el, heyecanlı gülümse ya da siz baktığınızda hemen bakışlarını çevirme hoşlandığını gösterir.

–Arkadaşları sizden hoşlandığını biliyorlarsa, ona takılabilirler. Hareketlerine dikkat edin. Gülümsüyorlar mı? Ona bakıyorlar mı? Muhtemelen sizin bilmediğiniz onları bildiği bir şeyden kaynaklanıyor.

–Özellikle yaşça küçük erkeklerde olur, gerçek hislerini gizlemek için size takılırlar ve kızdırırlar.

— Daha sık karşılaşmaya başladıysanız bu muhtemelen tesadüf değildir, bunun için çaba gösteriyordur.

–Aşk şarkıları dinlemeye başlarlar

NOT: Gerçekten seven veya hoşlanan bir erkek, yapısı ne kadar sert olursa olsun elbet utanır, daha farklı davranabilir. Ama anlamanız gereken birşey var.

1- Seven bir erkek asla sevdiği kadından para dilenmeye çalışmaz, gözünde küçük düşmek istemez, hesap ödetmez (bazıları ödetiyor, bu karakter meselesidir.)

2- Seven bir erkek sevdiği kadına asla birliktelik dürtülerle yaklaşmaya çalışmaz. Ona dokunmaya bile kıyamaz, çekinir, utanır, sarılıp koklamak ona aylarca yetebilir. Henüz ilişkinin başında sizinle birliktelik bir konuşma içine giriyorsa ondan uzak durun, sonra siz üzülebilirsiniz. Herşey zamanı gelince yaşanır zaten.

3- Bazı erkekler yaşadığı kötü bir ilişkiden sonra veya başkasına karşı hissettiği duyguları bastırabilmek için başka kızlarla birşeyler yaşamak isteyebilir. Bu durumda onun geçmişini öğrenmeniz ve kendinizi ona hemen kaptırmamanız sizin için iyi olur.

Yorum yapın