Kuzeninin seni sevdiğini nasıl anlarsın

REKLAM

Kuzeninin seni sevdiğini nasıl anlarsın
yasak aşk

Toplumumuzda bu ilişki sorgusunu googlede aratan baya bir insan varken bu konuya el atalım dedim. Birincisi kan bağı olan kuzen ile ilişki yaşamak veya kuzene aşk olmak, sevmek, saçma sapan bir olgudur.

Kan bağı olan kuzen ile ilişkiye girmek ilerde doğacak olan çocuklarınızın sakat veya zeka geriliği gibi faktörlere yakalanacağını unutmayın. Elinizden geldiğince bu durumdan hemen uzaklaşın veya kişinin bunu belirtmesi durumunda olumsuz tavır koyarak hemen bunun kesinlikle olmayacağını vurgulayın.

Kuzeninin seni sevdiğini nasıl anlarsınız; Size sürekli bakması, utangaç hareketleri, sizle konuşurken elinin ayağına dolanması bunlardan bazılarıdır.  Yüzünüze ne kadar baktığına ve göz teması kurup kurmadığına dikkat edin. Erkeklerin çoğu ilgi duyduğu kıza sataşıp onu bilerek sinirlendiriyor, çünkü bu onun hoşuna gidiyor.  Derin nefes, terleyen el, heyecanlı gülümse ya da siz baktığınızda hemen bakışlarını çevirme hoşlandığını gösterir.  Daha sık karşılaşmaya başladıysanız bu muhtemelen tesadüf değildir, bunun için çaba gösteriyordur.

Yorum yapın