Küçük Çocuğun Düşen Terliğini Geri Getiren Sevimli Ördek

Myla Aguila, evine yakın bir yerde dolaşıyor, kendi işiyle uğraşırken dikkatini çeken bir olaya şahit olur. Bir çocuğun terliği bir tepeden aşağı düşmüştü ve bir ördek onu geri getirmek için elinden geleni yapıyordu. Kısa sürede viral olan ve herkez tarafından ilgi gören bu videoyu sizinle paylaşmak istedim.

Sizde Bu Korkunç Köpek Ağızlığı İle Şakalar Yapabilirsiniz

Korkunç Köpek Ağızlığı

İnsanlar Amazon’dan Aldığı Bu Korkunç Köpek ağızlığı ile Köpeklerinin Nasıl Göründüğünü Paylaşıyorlar sizde bu akıma katılmak istiyorsanız deneye bilirsiniz. Arkadaşlarınıza unutamayacağı bir şaka yapabilirsiniz:) veya gece dışarı çıktığınızda sizle eşlik eden bir vahşi yaratıkla kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Ürünü almak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Kızın instagram ve Gerçek Hayatı Karşılaştıran 18 Fotoğrafı

Günümüzde biliyorsunuz ki akıllı telefonlar ile sosyal medya hesaplarımıza atılan özenle seçilmiş resimlerimiz ve fotoğraflarımız almış başını gidiyorken teknolojinin bu denli gelişmesi bazı gerçekliklerinde üzerini örtmeye başlıyor. İşte şimdi göreceğiniz fotoğraflar bir kızın bu durumu en iyi şekilde yansıtan instagram ve gerçek hayata dair 18 fotoğraflık paylaşımı.