Sosyal Medyadan Kız Nasıl Tavlanır – internetten Kız Nasıl Düşürülür – Kız düşürme Yöntemleri

Sosyal Medyadan Kız Nasıl Tavlanır - internetten Kız Nasıl Düşürülür - Kız düşürme Yöntemleri
Sosyal Medyadan Kız Nasıl Tavlanır internetten kız nasıl düşürülür

Sosyal medyadan kız tavlamak aslında göründüğü kadar zor deildir. Eskiden beri kalıplaşmış klışe ve sıradan olmuş kız tavlama ve düşürme yöntemlerini unutun. Sizlere hiçbir yerde olmayan önemli teknik ve yöntemleri sıralarken sizde dikkatlice not alın.

Öncelikle Sosyal Medyadan Kız Nasıl Tavlanır internetten kız nasıl düşürülür konumuz başlığı hakkını vererek detaylara hemen girelim. Öncelikle kesinlikle sosyal medyada 1 adet facebook ve 1 adet instagram hesabınızın olması şart. Bu koşulları sağladınız ise ,

Sosyal Medyadan ve internetten Kız Nasıl Düşürülür Kız düşürme yöntemleri

Facebook hesabınızı açtınız ise hakkımda bilgilerinizi detaylı ve güzel bir biçimde doldurun.(fake veya sallama düşünülmesin).

Facebook resimleriniz o kadar çok önemlidir ki buraya dikkat edin. Güzel oturaklı ve yakışıklı en iyi resimlerinizi çekin bunları facebooka atın. Resim ve fotoğraflarınızın evde banyoda saçma sapan olmamasına dikkat edin evde sürekli atılan resimler karşı tarafda asosyal veya işsiz güçsüz mesajı verebilir. Daha çok sosyal ortamlardan dışarılardan arabalardan vb resimler atın.

Giydiklerinize önem gösterin, bakımlı ve tarz olmaya çalışın.

Fotoğraflar ne kadar çok olursa o kadar iyidir. Fakat ardı ardına atmak iyi deildir çünkü hesabınızın fake yada sallama olduğunu düşünebilirler.  Yani resminizi günlük olarak atın attığınız resimlere veya fotoğrafınıza akrabalarınız tanıdıklarınız yorum ve beğeni yapmasını bekleyin ertesi gün tekrar atın buşekilde devam edin.

Facebook da etkileşimi yüksek sayfa ve gruplara katılın. Bol bol etkileşime ve kaynaşmaya çalışın gerekirse gözünüze kestirdiğiniz kısmetleri arkadaş olarak ekleyiniz 🙂

Ortak arkadaş olan bayanlardan daha çok uzak durun çünkü tanıdıkdır.  Şu kişininn arkadaşıymış hımm boş ver deme itimali yüksektir.  Ayrıca Tanımadığınız kişinin tanımadığınız ortak arkadaşları olması sorun teşkil etmez yola devam 🙂

Bir tüyo daha vereyim hayat kurtarıcı ve etkindir. Eğer daha çok eğlenmelik kızlarla takılmak istiyorsanız .. facebookda yakışıklı veya yakışıklı olabilecek tiplere bakın ve onların resimlerini beğenen geniş tipler olacaktır o tipleri eklemeniz size daha hızlı geri dönüş sağlayacaktır. İnstagram olayına gelince yine facebook ile ilgili yazdıklarım gecerlidir. Tabiki sevgilisi olan kızları eklemeyin bu yanlış ve adilikden başka birşey deildir.

Eğer bu yazımı beğendiyseniz yorumları esirgemeyin ilgi ve yorumlar iyi olursa, diğer yazımda hangi sosyal medya uygulamalarından en hızlı ve etkin biçimde nasıl kız düşürülür tek tek anlatacağım.

 

 

Yorum yapın