Odanıza Modüler Balarısı Kovanları

REKLAM

Arı Popülasyonunu Kurtarmak İçin Oturma Odanıza bal arısı Kovanları Takabilirsiniz! Ayrıca odanıza veya evinize bu güvenli kovanlar ile görsellik katabilirsiniz.

Odanıza Modüler Balarısı Kovanları
Modüler Balarısı Kovanları

Özel kovanlar, BEEcosystem adlı bir şirket tarafından oluşturulur. Bu altıgen kovanların, arıların evin içinde kaçmasını engelleyen güvenlik özellikleri vardır. Dışarıya ve herhangi bir yüksekliğe monte edilebilirler. Daha fazla kutu ekleyebilir ve kovan büyüdükçe birleştirebilirsiniz.

Oturma odanıza bir kovan yerleştirerek arı popülasyonu sorununa yardımcı olabilirsiniz. Şimdi muhtemelen bunun çılgınca bir fikir olduğunu düşünüyorsunuz, çünkü çoğu insan muhtemelen bir arı kovanına bu kadar yakın olma düşüncesiyle dehşete düşer. Ancak bazı cesur ruhlar aslında bunu yapıyor. Sizde bu iyi görünen güvenli olan havalı görünümlü kovanlara sahip olabilirsiniz.

Bu kovanlar altıgen şeklinde ahşap oluşumlardır. Daha fazla kutu ekleyebilir ve kovanınız büyüdükçe kilitleyebilirsiniz. Kovanlar ayrıca açık havada ve herhangi bir yükseklikte monte edilebilir. İç mekan kovanları için evin dışına açılan küçük bir tüp vardır. Bu, arıların istedikleri gibi gelip gitmelerini sağlar.

Yorum yapın