‘Kendimi Yalnız Hissediyorum’ Diyorsan Bunu Oku

REKLAM

Yalnızsın, çünkü berbat bir ilişkiden çıktın. Yalnızsın çünkü razı değilsin. Yalnızsın çünkü doğru insanı bekliyorsun. Yalnızsın çünkü berbat bir hikayen var.

'Kendimi Yalnız Hissediyorum' Diyorsan Bunu Oku
Kendimi Yalnız Hissediyorum

Yalnızlığınız, hayatınızın başka bir mevsimidir. Kutlamaya değer bir mevsimdir. Bu durumu değerlendirmek gerçek den güzel bir şeydir. Kendini Kucakla. Kendini tanımanın yollarını bul. Kendini daha çok sevmek için Yarat ve keşfet. Hayatını Tamamlamak ve sürdüre bilmen için önemli bir başkasına ihtiyacın yok. Belki sadece bir arkadaşa bir ortağa ihtiyacın olabilir.

Yalnız olmak, Her zaman fırsatın olduğu anlamına gelir. Bazen geçmişi silmek bazende Yeni insanlarla tanışma fırsatı. En önemlisi Kim olduğunu yeniden keşfetmek için Tutkunuzu bulmak için bu bir fırsat.

Yalnız olmak, bazen rahat edeceğiniz bazende rahatsız olacağınız bir durumdur. Böyle bir durumda Zor günlerin ve üzücü günlerin olacağını kabullenmeyi öğreniyorsunuz. Belki kimsenin bilmediği gece saatlerinde göz yaşı dökeceksin. Kendini acıklı hissettiğin geceler çok olacak. Fakat bu durum sizi dahada güçlendirecek yeni başlangıçlara daha sağlam adımlarla yürümenizi sağlayacaktır.

Belki Yeterince iyi olmadığın düşüncelerine sahip olacaksın. Neden sevilemediğini sorgulayacaksın. Ama aynı zamanda bu düşünceleri görmezden gelmeyi de öğreneceksin. Bu düşüncelerin doğru olmadığını öğreneceksiniz. Sevimli olduğunu öğreneceksin. Bir şeyleri başara bileceğinizi öğrendiğiniz an her şey yoluna girecektir. Kendine inan ve güven.

Yalnızlığınızın bir güç olduğunu öğreneceksiniz. Herkes yalnız olamaz ve içinde gelişemez. Yalnızlık evresi içerisinde kendinizi daha çok tanıyacaksınız daha verimli olacak ve bir sürü değişiklik yapacaksınız. Sonuç olarak saygıyı da gücü de hak edeceksiniz.

Pes etme, Güçlü ol, Sabırlı ol, Elinden gelenin en iyisini yap, gerisi gelecektir.

Yorum yapın