Kaydetmediğiniz numaraya WhatsApp mesajı nasıl gönderilir – Kendi numarana whatsApp mesajı gönder

REKLAM

Whatsapp kaydetmediğiniz numaraya mesaj gönder

WhatsApp, telefon rehberinize kayıtlı olmayan bir kişiye doğrudan uygulamadan mesaj gönderebileceği bir yöntem sağlamaz. Bu nedenle, kullanıcılar bir sohbet başlatmadan önce bir numarayı telefon rehberine kaydetmek zorunda kalırlar. Ancak, telefon rehberinize kaydedilmemiş numaraya mesaj göndermesinin bir yolu vardır.

Bağlantı oluştur.

WhatsApp hesabı olduğu sürece, rehberinize kayıtlı olmayan kişilere sohbet başlatmanızı sağlayacak bir bağlantı oluşturabilirsiniz. Bağlantıyı tıkladığınızda, otomatik olarak sohbet penceresi açılır. Hem telefonunuzda hem de WhatsApp web’de çalışır

  1. Cep telefonunuzdan veya Masaüstü bilgisayarınızda İnternet tarayıcınızı açın Chrome veya Firefox veya Safari (hangisini kullanıyorsan) tarayıcısını açın
  2. Adres çubuğuna URL’yi girin https://wa.me/+905421234567 burada dikkat etmeniz gereken husus; ülke koduyla birlik de + simgesini koyarak ülke kodunu girin ardından istediğiniz telefon numarasını girin.
  3. Örneğin, https://wa.me/+905431234567
  4. Bağlantı açıldığında yeşil bir ‘İleti’ butonu göreceksiniz.(sohbete başla) bu butona tıkladığınızda WhatsApp’ınızda bu telefon numarasıyla bir görüşme açılır. Hepsi bukadar iyi günler dilerim.

Kendi numarana WhatsApp mesajı

Kendi numaranıza resim veya belge atmak içinde bu yöntemi kullanabilirsiniz: Örneğin, https://wa.me/+90(kendi numaran)
iyi günler.

Yorum yapın